Mehmetoğlu Nakliyat

Nakliye Aracımız

Evden eve nakliyat ve iş yeri taşımacılığında kullandığımız araçlarımız, kapalı çelik kasalı kamyonlardır ve sadece evden eve nakliyat ve ofis taşıma amacına yönelik hazırlanmışlardır. Nakliye araçlarımızın kasa içleri eşyaların en emniyetli şekilde yerleştirilerek sorunsuz bir taşıma sağlayacak özelliklerde tasarlanmıştır.

Nakliyat Araçlarımız

Nakliyat araçları da taşıma kalitesini belirleyen unsurların başında yer almaktadır. Araçlarımız her zaman bakımlı ve temiz tutularak taşıma esnasında herhangi bir sorun çıkması riski engellenmektedir. Nakliyat araçlarımızda eşyalarınızın sökülmesi ve yeni adresinizde tekrar monte edilmesi için gereken tüm marangozluk ekipmanları hazır olarak bulunmaktadır.

kamyonlar

Araçlarımızda eşyaların paketlenmesi için gerekli her türlü yeni ambalaj malzemeleri mevcuttur. Taşınacak eşyalar özenle ambalajlandıktan sonra kamyonlarımıza belli bir plan dahilinde gerekli dikkat ve özen gösterilerek emniyetli bir şekilde yerleştirilir. Yolculuk esnasında aracımıza yüklenmiş eşyalar sarsılmayacak durumda olduğundan mesafe neresi olursa olsun güvenli bir taşıma sağlanır.